BnB konsjerz

O NAS

DLACZEGO WYBRAĆ BnB KONSJERŻ ?

Krótkoterminowy wynajem nieruchomości wiąże się z wieloma troskami. Trzeba mieć na uwadze koordynację kalendarza, zorganizowanie dostarczenia i odbioru kluczy, sprzątanie mieszkania, wymianę pościeli, ręczników, przygotowanie miejsca na przyjazd kolejnych gości…

 

Jeśli jesteś właścicielem mieszkania i zastanawiasz się nad wynajmowaniem go za pośrednictwem takich portali internetowych jak AirBnB oraz Booking.com, BnB Konsjerż powstało z myślą o Tobie.

 

Uwolnimy Cię od wszelkich kłopotów pojawiających się przy organizacji wynajmu w łatwy, tani i niezawodny sposób, pozwalając Ci naprawdę cieszyć się z zysku czerpanego z wynajmu oraz zyskanego dzięki nam czasu!

 

Jako gospodarz sam wybierasz jaki zakres usług chcesz u nas zamówić. Czy będzie to tylko sprzątanie? Czy może obsługa kompleksowa, idealna dla właścicieli podróżujących po świecie lub mieszkających w innym mieście?

 

Gotowi jesteśmy również pomóc Twoim gościom na miejscu; zorganizować transport, zaproponować restaurację lub ciekawe wydarzenia, które akurat odbywają się w mieście. Nic nie jest dla nas niemożliwe!

 

Celem BnB Konsjerż jest zapewnienie hotelowej obsługi w prywatnych domach, nie pozwalając przy tym, by straciły na swojej wyjątkowości i prywatności. Najważniejsza dla nas jest dbałość o klienta i jego zadowolenie, oraz zapewnienie gospodarzom 100% świętego spokoju : )

Wyznaczamy standardy na rynku warszawskim już od 6 lat. Na chwilę obecną naszym obszarem działania jest Warszawa, jednakże w najbliższym czasie planujemy świadczyć usługi także w Krakowie oraz Trójmieście 

 

Nasz sukces zawdzięczamy najlepszemu pod słońcem zespołowi, który składa się z pasjonatów kochających życie, podróże oraz zawieranie nowych znajomości. Mówimy w kilku językach obcych, mamy otwarte umysły, jesteśmy zaznajomieni z kulturami innych krajów.

Każdy z nas w trakcie swoich podróży korzystał z serwisów typu AirBnB, dzięki czemu jesteśmy obeznani z ogólnie przyjętymi na świecie standardami obsługi i doskonale wiemy czego goście oczekują.

 

 

NASZ TEAM:

 

 

 

 

JOANNA

W swoim życiu spędziła łącznie 3 lata w podróży, głównie w Azji której jest zdecydowanie fanką. Uzależniona od kawy, czekolady  i dobrej książki. Jest zawodowym ekspertem od travellingu, jej specjalizacja to szukanie najtańszych możliwych biletów lotniczych i asysta w planowaniu „podróży z plecakiem”

Mówi i pisze biegle po angielsku. Trochę na migi i trochę słowami dogaduje się po hiszpańsku i niemiecku:)

Motto: „Podróże to jedyna rzecz za którą płacisz, a dzięki której się wzbogacasz.”

 

 

KAROLINA

Wieczna optymistka, wierząca że nie ma ludzi złych, są tylko smutni. Pasjonatka szalonych wyzwań i hulajnogi.

Marzy, aby mieć w życiu jak najwięcej okazji do poznawania nowych, ciekawych ludzi i ich kultur. „Helper” z powołania.

Biegle mówi po angielsku, ale uśmiechem dogada się w każdym języku !