BnB konsjerz

HOME STAGING

CO TO JEST HOME STAGING I DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ?

Home staging jest to przygotowanie nieruchomości do sprzedaży bądź do wynajmu. Celem home stagingu jest atrakcyjne zaaranżowanie wnętrza, które ma pokreślić jego charakter oraz zainteresować jak największą liczbę oglądających nieruchomość i przyspieszyć sprzedaż lub wynajem za możliwie najwyższą cenę. Techniki home stagingu opierają się na marketingu. Ich zastosowanie zmienia charakter nieruchomości z „do mieszkania” na „do sprzedania”. Nieruchomość przygotowana do sprzedaży (wynajmu) staje się produktem atrakcyjnym dla nabywców. Badania na rynku amerykańskim wskazują skuteczność w skróceniu czasu sprzedaży (przeciętnie o 40%) a także w zwiększeniu realnej wartości nieruchomości (z badań Barbary Schwarz, światowej pionierki home stagingu po jego zastosowaniu oferowana cena zakupu rośnie przeciętnie o 10%). Jednym z podstawowych założeń home stagingu jest działanie niskokosztowe.

Home staging jest potrzebny szczególnie w nieruchomościach, gdzie przychodzi wielu potencjalnych kupujących i żaden nie decyduje się na zakup. Oznacza to, że zachęciła ich oferta i dobra cena, jednak zniechęca sama nieruchomość.

Cena do uzgodnienia w zależności od nakładu pracy. Zlecenie może obejmować jedynie projekt oraz listę zakupów, nadzór nad zamówieniami, dostawami i przygotowanie mieszkania lub zarządzanie remontem od A do Z. Współpracujemy ze sprawdzonymi wykonawcami. 

Dla klientów decydujących się na zarządzanie najmem krótkoterminowym oferujemy bardzo atrakcyjne ceny na metamorfozę mieszkania!

ZOBACZ NASZE REALIZACJE:

100m2 Apartament w Kamienicy Wedla na Mokotowie