BnB konsjerz

ZARZĄDZANIE NAJMEM KRÓTKOTERMINOWYM

boximg

CHECK IN & CHECK OUT SERWIS

Przywitamy Twoich gości w zaplanowanym czasie przyjazdu. Przekażemy im klucze, oprowadzimy po apartamencie i odpowiemy na wszelkie pytania jakie mogą mieć, dotyczące pobytu w danym mieście.

Najważniejsze dla nas jest, aby mieli Państwo pewność, że wszystko było zgodne z wymaganiami gości oraz żeby recenzja ich pobytu była na 5*

boximg

PROFESJONALNE SPRZĄTANIE

Gdy goście opuszczą apartament, trzeba go przygotować pod następny wynajem. Nasz zaufany i doświadczony zespół sprzątający wyczyści każdy zakamarek Twojego mieszkania. Po odkurzeniu i umyciu wszystkich powierzchni w całym mieszkaniu, wyrzucamy śmieci. W kuchni opróżniamy i czyścimy lodówkę, mikrofalówkę oraz kuchenkę. W łazience myjemy i dezynfekujemy wannę, prysznic, umywalkę i toaletę. Na końcu wymieniamy pościele i ręczniki na czyste i pachnące.

 

 

boximg

OBSŁUGA PYTAŃ I REZERWACJI

Jest późno w nocy? Jesteś na urlopie? Jesteś po prostu zajęty? My odpowiemy na każde pytanie Twojego klienta i dokonamy rezerwacji. Jeżeli masz jakieś preferencje (np. nie przyjmujesz gości ze zwierzętami) oczywiście je uwzględnimy i takim klientom automatycznie odmówimy. Klientom którym założymy rezerwację prześlemy wskazówki dojazdu i parkowania aby bez problemy mogli do Ciebie trafić.

boximg

PEŁNE ZARZĄDZANIE PROFILEM

Jeżeli masz już założony profil postaramy się go poprawić pod każdym kątem. Jeżeli jeszcze nie masz, chętnie go za Ciebie założymy. Wypełnimy każde pole tekstowe, umieścimy profesjonalne zdjęcia i dziennie odświeżymy Twój kalendarz abyś był coraz wyżej w wynikach wyszukiwania. Zależnie od okoliczności (pora roku, wydarzenia kulturalne) dynamicznie zmieniamy cenę najmu aby zmaksymalizować Twoje zyski. Oczywiście z uwzględnieniem Twoich preferencji.

 

 

boximg

ZAKUPY

Uzupełnimy produkty codziennego użytku. Zestaw do parzenia kawy i herbaty, przybory toaletowe czy tradycyjne polskie upominki, powiedz nam czego sobie życzysz, a będzie czekało na twoich gości.

boximg

OPIEKA NAD GOŚĆMI

Jesteśmy dostępni 24/7 dla gości podczas ich pobytu. Zawsze mogą do nas zadzwonić jeśli mają  problem lub potrzebują porady!

 

 

boximg

HOME STAGING

Przygotowanie apartamentu na wynajem krótkoterminowy. Niskobudżetowe dekorowanie mieszkania to doskonały sposób na upiększenie i odświeżenie wnętrza, Pomożemy stworzyć przestrzeń, która będzie atrakcyjna dla najemców! Więcej informacji TUTAJ

boximg

TRANSPORT

Możemy zorganizować transport na potrzeby twoich gości. Od wypożyczenia samochodu po taksówkę, autobus a nawet samolot. Znajdziemy najtańszą i najwygodniejszą opcję!

 

 

boximg

SESJA ZDJĘCIOWA TWOJEJ NIERUCHOMOŚCI

Doświadczony fotograf, profesjonalny aparat z szerokokątnym obiektywem oraz studyjne oświetlenie, sprawią że twoja oferta od razu przyciągnie uwagę przyszłych gości. Dostaniesz od nas 15 pięknych, profesjonalnych zdjęć twojego domu lub mieszkania, dzięki którym twoja oferta na AirBnB będzie bardziej atrakcyjna! Więcej informacji TUTAJ

boximg

ZWIEDZANIE MIASTA

Współpracujemy z grupą pilotów którzy zabiorą gości w najciekawsze miejsca w mieście. Spacer po miejscach historycznych, nocny clubbing czy też warsztaty fotograficzne z profesjonalnym fotografem? Nasza ekipa wie jak najlepiej zorganizować ci czas!