BnB konsjerz

ZARZĄDZANIE NAJMEM KRÓTKOTERMINOWYM

boximg

CHECK IN & CHECK OUT SERWIS

Stale jesteśmy w kontakcie telefonicznym oraz mailowym z gośćmi. Odpowiadamy na wszelkie pytania oraz rozwiązujemy problemy które ewentualnie napotykają podczas trwania rezerwacji. Gościom którym założymy rezerwację prześlemy wskazówki dojazdu i parkowania aby bez problemu mogli trafić do apartamentu.

Najważniejsze dla nas jest, aby mieli Państwo pewność, że wszystko było zgodne z wymaganiami gości oraz żeby recenzja ich pobytu była na 5*

boximg

PROFESJONALNE SPRZĄTANIE

Gdy goście opuszczą apartament, trzeba go przygotować pod następny wynajem. Nasz zaufany i doświadczony zespół sprzątający, wyczyści każdy zakamarek Twojego mieszkania. Po odkurzeniu i umyciu wszystkich powierzchni w całym mieszkaniu, wyrzucamy śmieci. W kuchni opróżniamy i czyścimy lodówkę, mikrofalówkę oraz kuchenkę. W łazience myjemy i dezynfekujemy wannę, prysznic, umywalkę i toaletę. Na końcu wymieniamy pościele i ręczniki na czyste i pachnące.

 

 

boximg

OBSŁUGA PYTAŃ I REZERWACJI

Jest późno w nocy? Jesteś na urlopie? Jesteś po prostu zajęty? Niczym nie musisz się przejmować, my odpowiemy na każde pytanie gości. Jeżeli masz jakieś preferencje (np. nie przyjmujesz gości ze zwierzętami) oczywiście je uwzględnimy i takim klientom automatycznie odmówimy. 

boximg

PEŁNE ZARZĄDZANIE PROFILEM

Oferta twojego apartamentu zostanie opublikowana na najważniejszych portalach rezerwacyjnych oraz na naszej stronie. Zależnie od okoliczności (pora roku, wydarzenia kulturalne) dynamicznie zmieniamy cenę najmu aby zmaksymalizować Twoje zyski. Oczywiście z uwzględnieniem Twoich preferencji.

 

 

boximg

ZAKUPY

Uzupełnimy produkty codziennego użytku. Zestaw do parzenia kawy i herbaty, przybory toaletowe czy tradycyjne polskie upominki, powiedz nam czego sobie życzysz, a będzie czekało na twoich gości.

boximg

OPIEKA NAD GOŚĆMI

Jesteśmy dostępni 24/7 dla gości podczas ich pobytu. Zawsze mogą do nas zadzwonić jeśli mają  problem lub potrzebują porady!

 

 

boximg

HOME STAGING

Przygotowanie apartamentu na wynajem krótkoterminowy. Niskobudżetowe dekorowanie mieszkania to doskonały sposób na upiększenie i odświeżenie wnętrza, Pomożemy stworzyć przestrzeń, która będzie atrakcyjna dla najemców! Więcej informacji TUTAJ

boximg

SESJA ZDJĘCIOWA TWOJEJ NIERUCHOMOŚCI

Doświadczony fotograf, profesjonalny aparat z szerokokątnym obiektywem oraz studyjne oświetlenie, sprawią że twoja oferta od razu przyciągnie uwagę przyszłych gości.  Więcej informacji TUTAJ